Kurumsal

Şirketimiz hizmet için Satış ve dağıtım kanallarındaki ürün ve hizmet farklılaşmasında; Perakendeciler, Toptancılar, Toplu tüketim satış noktaları, İhaleler gibi, Ev içi tüketime ve Ev dışı tüketime yönelik müşterileri özelinde farklı yönetim ve hizmet organizasyonları kurulmuştur.

Aytaş Ege bölgesi özelinde gelişmiş HO-RE-KA (Otel-Restaurant-Kafetarya/Ev Dışı Tüketim) kanalına ürün çeşitleri sunma ve kaliteli hizmet götürme, Endüstriyel kullanımda eğitim verme konusunda da son yıllarda çok önemli mesafeler katetmiştir.
Aytaş; bu kanalda yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına soğuk ve sıcak içecek ürün grupları ile kuru gıda, taze gıda- dondurulmuş gıda ürün kategorilerinde önemli ulusal ve uluslararası markalar ile işbirliği içinde distribütörlükler yapmaktadır.
Şirketimizin önümüzdeki yıllar için bir diğer öncelikli stratejik iş yaklaşımı; ulusal ve uluslararası markaların zincir mağazalara, bölgesel distribütörlerine ve diğer satış noktalarına bu markaların ait olduğu şirketlerin adına Entegre olmuş lojistik yönetimi hizmeti vermektir.
Bu bağlamda; Şirketimiz 2009 yılı başında Nestle ile birlikte Bölgesel Lojistik işbirliği yapmak üzere anlaşmış; bu anlaşma çerçevesinde de tüm Ege Bölgesi ve Akdeniz bölgesi Ulusal Zincir Mağazalar ve Nestle distribütörleride dahil bölgesel Lojistik Operasyonel Merkezi olarak başarıyla hizmet vermektedir.

 

ONURSAL BAŞKAN MEHMET VEDAT AYKER
YÖNETİM KURULU BAŞKANI CENGİZ AYKER
ÜYE GÜLDEN AYKER TARTAN
ÜYE İKBAL AYKER ERDİNÇ
ÜYE AYŞE ARZU AYKER
Mersis No 0124002274500018
Taahhüt Edilen ve Ödenmiş Sermaye 7.000.000 TL