GIDA SATIŞ - DAĞITIM ORGANİZASYONUMUZ  (KAYNAKLAR)

Batı Anadolu’nın geniş bir alanında faaliyet gösteren (İzmir, Aydın, Manisa, Denizli ve Muğla il ve ilçeleri) Aytaş A.Ş., kanallarına göre sorumlulukları belirlenmiş dinamik bir satış kadrosu ile pazarın %95’ine hizmet götürmektedir.

Doğru yer ve zamanda, doğru miktarda bulunurluğu hedefleyen firmamız, çağdaş satış otomasyon sistemi sayesinde satış kadrosunun tamamında bulunan taşınabilir bilgisayarlara kaydedilen ve bölgeden internet bağlantısı ile ulaşan siparişleri, deneyimli Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Departmanı’nın uyumlu ve hızlı çalışması ile bir gün içerisinde sevk etmektedir.

Yine bir yenilik olarak iş ortaklarımız olarak tedarikçilerimiz ile bilgi paylaşımında bulunduğumuz Web Portalımızda;
Stok akışlarımız, aylık genel hedef ve gerçekleşenlerimiz, aylık müşteri hedef vegerçekleşenlerimiz, bütçe kullanımları gibi işimizi daha iyi yönetmemize ve geliştirmemize yarayan bilgiler değerlendirmeye sunulmaktadır.

2011 yılının ilk yarısında, satış, sevk ve dağıtım araç filomuz tümüyle araç takip sistemine dahil edilerek gerçek bir filo yönetimi hayata geçirilmiştir. Bu sistem sayesinde; araçlarımızın coğrafi konumları hakkında internet üzerinden anlık canlı bilgi edinilmekte; hizmet kalitemiz, müşteri memnuniyeti ve bölge rota verimliliği arttırılırken; işletme giderleri azaltılmaya çalışılmakta; personel, araç ve mal güvenliği gibi farklılıklar sağlanmaktadır.